حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه ارسال

رویه ارسال

ارسال در مشهد

ارسال سفارشات در شهر مشهد حداکثر ۴ ساعت بعد از ثبت سفارش توسط پیک اختصاصی داروخانه دکتر صدیق تحویل داده خواهد شد . علاوه بر این کاربران گرامی می توانند در بازه ی زمانی تحویل کالا که ساعت۱۷ الی ۲۲ می باشد زمان تحویل کالای خود را هنگام ثبت سفارش مشخص نمایند تا حد الامکان در همان ساعت کالای خود را تحویل گیرند . لازم به ذکر است که بدانید ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت ۲۰ ثبت می شوند به فردای آن روز موکول خواهد شد در ضمن هزینه ی ارسال کالا به هر نقطه از مشهد مقدس ۶۰۰۰ تومان بوده که با خرید بالای ۵۰ هزارتومان هزینه ارسال رایگان احتساب می گردد.


ارسال به تهران – کرج – سمنان


ارسال کالا به شهرهای تهران – کرج – سمنان به سه طریق انجام می شود. اولین روش استفاده از پست پیشتاز ودومین روش پست سفارشی می باشد که هزینه ی آن را بر اساس وزن خود سیستم به صورت خودکار با استفاده از محاسبه گر نرخ پست محاسبه و تعیین می نماید(پست پیشتاز حدودا ۸۰۰۰ تومان و سفارشی ۵۰۰۰ تومان). پیشتاز۲۴ الی ۴۸ ساعت و سفارشی ۲ تا ۵ روز کاری می باشد در ضمن در صورت خرید بالای ۸۵ هزارتومان هزینه ی ارسال رایگان خواهد بود.


ارسال به سایر شهر های ایران

ارسال کالا به سایر شهرستان های ایران به سه روش امکان پذیر است.


۱-تیپاکس

۲-پست سفارشی

۳-پیشتاز ارسال کالا


با تیپاکس :کاربران محترم در صورتی می توانند خواستار ارسال کالا با تیپاکس باشند که شعبه تیپاکس در آن شهر یا شهرستانم موجود باشد که در این صورت خوده سیستم گزینه ی ارسال کالا با تیپاکس را هنگام ثبت سفارش پیشنهاد می دهد در غیر اینصورت میتوانند از روش دیگر ارسال استفاده نمایند.

هزینه ی ارسال کالا با تیپاکس به شهرستان ها ۱۸۵۰۰ هزار تومان میباشد حداکثر در ظرف مدت۴۸ ساعت از زمان ارسال کالا تحویل داد خواهد شد در ضمن برای ارسال کالا با تیپاکس کاربران نهاییت قبل از ساعت ۱۴(۲ بعد از ظهر ) سفارش کالای خود را ثبت کنندفقط،در اینصورت ظرف ۴۸ ساعت کالای مورد نظر تحویل داده خواهد شد در غیر اینصورت به فردا آن روز موکول می شود.


پست سفارشی:همانطور که می دانید هزینه پست بر اساس وزن تعیین می گردد.در صورت تمایل برای ارسال کالا با پست سفارشی در هنگام ثبت سفارش هستید به طور خود کار با استفاده از محاسبه گر نرخ پست هزینه ارسال را محاسبه و تعیین می نماید.


ارسال کالا با پست سفارشی بین ۲تا۵ روزکاری به طول می انجامد. پست پیشتاز:همانطور که گفتیم هزینه ی های پست بر اساس وزن و با نرخ پست به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می شود،ارسال کالا با پست پیشتاز از زمان ارسال کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری تحویل داده خواهد شد توجه داشته باشید در صورت تمایل استفاده از پست یا نبودن شعبه تبپاکس در بعضی از شهرستان ها حتما سفارش خود را قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت نمایید در غیر اینصورت به فردای آنروز موکول خواهد شد در صورت خرید بالای ۸۵هزارتومان هزینه ارسال رایگان محاسبه خواهد شد.

X