Rate this post

پاسخ به پرسش های متداول

با تشکر از بازدید شما از فروشگاه اینترنتی صدیق دارو

در این صفحه پاسخ سوالاتی که برای اکثر بازدید کنندگان پیش می آید داده شده است

: از کجا می توانم به شما اطمینان کنم؟

فروشگاه اینترتی صدیق دارو وابسته به داروخانه دکتر صدیق  میباشد که دارای مجوز فروش اینترنتی  ودریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن کشور شده است و فعالیت های فروشگاه تحت نظارت این مرکز می باشد.

مجوز فروش

۱ : محصولات شما مجاز می باشند ؟

تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و شناسه ۷ رقمی وزارت بهداشت را دارا می باشند.

همچنین کلیه محصولات ما بین ۱ الی ۳ سال تاریخ مصرف دارند و محصولاتی که تاریخ انقضای آنها کمتر از ۶ ماه باشد از چرخه فروش سایت حذف می شوند.

۲ : برای خرید از فروشگاه باید هزینه کالا در هنگام ثبت سفارش پرداخت شود ؟

با اینکه این امکان جهت پرداخت وجه وجود دارد ولی مدیریت سیکس کالا این امکان را به اختیار خریدار گذاشته است و در هر ۲ حالت پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل یا محل کار خرید امکان پذیر می باشد – همچنین امکان کارت به کارت مبلغ نیز وجود دارد که با هماهنگی بخش پشتیبانی سایت انجام می شود.

۴ : بسته بندی محصولات شما چگونه است ؟

آیا محتویات بسته از بیرون قابل رویت است ؟ داروخانه آنلاین دکتر صدیق محصولات خود را در پاکت های ویژه پستی و به صورت محرمانه ارسال می نماید – به هیچ عنوان محتوای بسته قابل رویت نمی باشد و بسته از تمام جهات چسب می شود.

۵ : آیا این امکان وجود دارد که در ساعت خاصی بسته تحویل داده شود ؟

خیر – بسته های ارسالی از طرف صدیق دارو از طریق پست به تمام نقاط ایران ارسال می شوند و بعد از ارسال ما هیچ اختیاری در مورد زمان تحویل نداریم و معمولا اداره پست بسته ها را بین ساعات ۹ الی ۱ ظهر تحویل می دهد. البته یک راه دیگر برای دریافت بسته وجود دارد و می توانید به جای آدرس منزل ، آدرس اداره پست منطقه ای که در آن ساکن هستید را در فرم سفارش بنویسید و شخصا برای دریافت بسته به اداره پست مراجعه کرده و بسته خود را دریافت نمایید. ( البته فقط بسته هایی به اداره پست ارسال می شوند که هزینه آنها در هنگام ثبت سفارش پرداخت شده باشد.)

۶ : آیا کاندوم سایز های مختلفی دارد ؟

خیر – البته جواب این سوال هم بله است و هم خیر ! کاندوم ها در حالت عادی سایز استاندارد هستند و همه افراد میتوانند استفاده کنند مگر در حالتی که آلت فرد بزرگتر از حد استاندارد باشد و قطر آن بیش از ۷ سانتیمتر باشد که برای این دسته افراد کاندوم سایز بزرگ در نظر گرفته شده است. از نظر طول نیز همین شکل است و کاندوم های استاندارد با طول ۱۷ سانتیمتر ساخته می شوند و البته نیازی نیست کاندوم تا انتهای آلت را بپوشاند.

۷:چقدر زمان میبرد تا سفارش بدستم برسد ؟

پیک موتوری=همان روز ۲ ساعت بعد از ثبت سفارش

پرداخت آنلاین و پست سفارشی=۲ تا ۵ روز

پرداخت آنلاین و پست پیشتاز=۱ تا ۳ روز

پرداخت هنگام تحویل و پست سفارشی=۴ تا ۸ روز

پرداخت هنگام تحویل و پست پیشتاز=۳ تا ۵ روز