حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

عوارض استفاده از کاندوم خاردار درشت

عوارض استفاده از کاندوم خاردار درشت

(تمامی مطالب علمی بوده وفقط جنبه اطلاعات عمومی دارد برای اطلاعات بیشتر حتما با پزشک مشورت شود)

در این مقاله فوق العاده قصد آنالیز عوارض استفاده مداوم از کاندوم خاردار درشت را داریم؛ با ما همراه باشید:

کاندوم های خاردار درشت، با داشتن  شاخک های متقارن و منظم، معمولاً مورد استقبال زوجینی قرار میگردد که قصد رسیدن به اوج لذت در رابطه جنسی را دارند، که البته ابعاد و تقارن آنها بسته، به مارک و برند آنها متفاوت می باشد.

همچنین آقایان و خانم‌هایی که در روابطه جنسی خود میخواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم‌ها می آیند.

علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر که استفاده از کاندوم خارداردرشت به آن‌ها توصیه میگردد آقایانی هستند که احساس میکنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمیشود.

کاندوم های خاردار درشت با داشتن شاخک های خود، علاوه بر تحریک بیشتر اندام جنسی زن برای لذت بیشتر از روابط جنسی استفاده می شود. باید بدانید که خانم ها توسط کاندوم های خاردار درشت، چندین برابر بیشتر از رابطه جنسی با کاندوم ساده لذت را تجربه می کنند.

در بانوان جوان که به تازگی ازدواج کرده اند و دستگاه تناسلی آن ها دارای حساسیت بیشتری نسبت به هر زمان دیگر می باشد، استفاده مداوم از کاندوم خار دار مخصوصا خار درشت، به مرور زمان موجب می شود تا دیواره های واژن  لطافت و طراوت خود را از دست بدهد و زیبایی گذشته را نداشته باشد.

 همچنین زمانی که پوست حساس واژن به مرور زمان از بین برود و دچار سایش شود، لذت ناشی از آمیزش دیگر حس نمی شود و در نتیجه رسیدن به ارگاسم بسیار دشوار خواهد شد، به علاوه می تواند باعث، ایجاد عفونت در واژن بانوان شود چرا که هنگام استفاده مداوم از کاندوم خاردار درشت با پاره شدن ریز رگ های زیر پوسته واژن و خراش های بر روی دیواره واژن؛ انواع باکتری ها، انگل ها، ویروس ها و قارچ ها می توانند از طریق خون وارد بدن آن ها شوند و با گذشت زمان بیماری های STIs و عفونت های واژنی خود نمایی خواهند کرد، در مواردی دیده شده است عوارض جبران نا پذیری به همراه دارد. پس زوج های جوان توجه کنید که برای افزایش لذت روابط جنسی می توانید از انواع مختلف کاندوم بسته به سلیقه خود و شریک جنسی خود، استفاده کنید.

نکته جالب توجه دیگر اینکه استفاده مداوم از کاندوم خاردار درشت به علاوه اختلالات فیزیکی می تواند، عوارض روانی داشته باشد؛

هنگام استفاده از این نوع کاندوم، با تاثیرات منفی که بر روی توان جنسی شما خواهد گذاشت، دیگر ارگاسم در روابط جنسی برای شما معنی ندارد و به مرور این بی معنی بودن شما را بی تفاوت خواهد کرد فرقی نمی کند زن یا مرد، به مرور قوای جنسی هر دو زیر سوال می رود و با سرد مزاجی مزمن روبه رو خواهید شد پس هوشیار باشید و در اوایل روابط جنسی خود از استفاده از این نوع کاندوم جدا خود داری کنید.  

باید بدانید!😱

در اوایل روابط جنسی استفاده از کاندوم خاردار درشت هیچ گونه لذتی ندارد و درد شدید مانع از حس لذت می شود چرا که؛ خارهای درشت به کار رفته در این نوع کاندوم ها بزرگ تر ار حد معمول و غیر استاندارد می باشند و از نظر پزشکی به هیچ وجه تایید نشده است مگر در موارد نادری در برخی خانم های مسن،که به مرور  زمان و به دلایل مختلف مثل زایمان‌های طبیعی متوالی و زیاد، واژن آنها نسبت به حالت طبیعی، گشادتر شده است و واژن گشاد باعث میشود که زوجین در حین مقاربت، لذت کمتری را تجربه کنند. در این موارد، استفاده کنترل شده و نه مداوم از کاندوم خاردار درشت میتواند یکی از  راه حل ها باشه.

 

اما در بانوان جوان طبیعی است که بعد از استفاده از این نوع کاندوم شاهد این مسئله باشیم؛ خانم ها به صورت ناخود آگاه از رابطه جنسی فرار کنند و به هر بهانه ای سعی کنند آن را به وقت دیگری موکول کنند (ذهنیت بد و دردناک از آمیزش باعث ترس و اجتناب از رابطه جنسی می شود).

همانطور که گفته شد، به مرور زمان و با کاهش رابطه جنسی، زوجین دچار سرد مزاجی جنسی  خواهند شد که این مساله به طور حتم تهدیدی برای زندگی زناشویی می باشد، با توجه به اهمیت رابطه جنسی در زندگی، برای داشتن زندگی جنسی فوق العاده برنامه ریزی کنید.

 

 


majid051

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sedighda/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه
X
X