حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

روش هایی که میتوان از کاندوم برای لذت بیشتر استفاده کرد ؟؟

روش هایی که میتوان از کاندوم برای لذت بیشتر استفاده کرد ؟؟

(تمامی مطالب علمی بوده وفقط جنبه اطلاعات عمومی دارد برای اطلاعات بیشتر حتما با پزشک مشورت شود)

در این مقاله قصد داریم روش های که می توان از کاندوم برای لذت بیشتر استفاده کرد را معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید:

برای داشتن یک رابطه جنسی سالم  و امن معمولا کاندوم پیشنهاد اول است چرا که؛ عوارض استفاده از کاندوم (در صورت نداشتن حساسیت) در مقایسه با عوارض  قرص های ضد بارداری و محلول های اسپرم کش هیچ است.

که در صورت داشتن حساسیت به کاندوم لاتکس می توانید از کاندوم پلی اورتان به دلیل ضد حساسیت بودن آنها استفاده کنید که جهت اطلاع بیشتر می توانیدمقاله علائم حساسیت به کاندوم مطالعه کنید.

در این مقاله خارق العاده می خواهیم دید چگونه باور شما تغییر خواهد کرد چرا که؛ مطابق تحقیقات از هر ۲۵ خانم که متوسط سن آنها بین ۱۸ تا ۲۴ سال است، تنها ۲ نفر از آنها استفاده از کاندوم در روابط جنسی خود را مهم می دانند. این آمار بدست آمده قابل قبول نیست و با راه کار های زیر شما می توانید با استفاده از کاندوم علاوه بر لذت مضاعف، حس رابطه جنسی سالم را تجربه کنید.

  • اندازه کاندوم متناسب با آلت تناسلی:

با انتخاب اندازه مناسب کاندوم به راحتی و بدون نگرانی از لغزش کاندوم از رابطه جنسی خود لذت ببرید. نگرانی بابت بارداری ناخواسته و یا انواع بیماری های مقاربتی می تواند از نظر روحی شما را دچار اضطراب می کند و همین می تواند یکی از علل نرسیدن به ارگاسم و لذت نبردن از رابطه جنسی باشد. در واقع شما با انتخاب اندازه مناسب کاندوم به ذهن خود اجازه می دهید که فقط بر روی رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم تمرکز کند و موجب می شود از تمام لحظات رابطه جنسی لذت ببرید به جای تمرکز بر روی این موضوع که؛ کاندوم در داخل واژن نماند، کاندوم پاره نشود، کاندوم سوراخ نشود و تمام فرضیاتی که بر اثر انتخاب اندازه نادرست کاندوم می تواند اتفاق بیافتد.

اکثر کاندوم ها در اندازه های آزاد (free size) نیستند پس سعی کنید قبل از خرید کاندوم ابتدا اندازه آلات تناسلی خود را بدانید برای دانستن رازهای از اندازه آلات تناسلی خود خواندن این مقاله پیشنهاد می شود.   مقاله خرید اینترنتی کاندوم به جای این مقاله

  • انواع مختلف روانکاری را امتحان کنید:

این شگفت انگیز است که چند قطره استفاده از روان کننده های مبتنی بر آب به هنگام استفاده از کاندوم می تواند به سلامت جنسی شما کمک کند، اما چگونه!

روان کننده ها در روابط جنسی بسیار مهم هستند نه تنها به دلیل افزایش لذت و راحتی دخول، چرا که استفاده از روان کننده مناسب هنگام استفاده از کاندوم سبب کاهش گرمای حاصل از اصطکاک زمان دخول و کاهش احتمال پارگی کاندوم می شود. توجه کنید که یکی از دلایل رایج پارگی کاندوم ها استفاده از روان کننده های نامناسب مانند: کرم، وازلین، روغن بچه، روغن ماساژ و … می باشد به دلیل اینکه عموما این گونه روغن های سنتی داری نوعی روغن می باشند و چون که بیش از ۹۵ درصد از کاندوم های موجود در ایران لاتکس هستند، استفاده از این نوع روان کننده ها و لاتکس باهم سبب آسیب جدی به بافت کاندوم و در نهایت به پارگی کاندوم می انجامد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از ژل لوبریکانت می باشد چرا که به شدت تحریک شدن عصب های واژن و آلت تناسلی کمک می کند.

  • زمان پوشیدن کاندوم:

.برخی از آقایان نمی‌توانند هنگام استفاده از کاندوم، نعوظ (حالت برخاسته آلت تناسلی) داشته باشند. با اینکه زمان مناسب پوشیدن کاندوم بعد از نعوظ و قبل از دخول است.

خیلی وقت‌ها علت این مشکل، سایز نامناسب کاندوم است و خیلی وقت‌ ها‌ هم این مشکل علت روانی دارد. شما با گفتن و شنیدن حرفاهای عاشقانه و نیازی های روحی و جنسی شریک جنسی خود شروع به تحریک کردن آلت خود می کنید برای رسیدن به حالت نعوظ از گزینه عشق بازی استفاده کنید.

 

 

majid051

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sedighda/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه
X